jako knížka

31. srpna 2005 v 22:57 | Skikuba
Tak mne napadlo, že blogování je něco jako mít rozepsanou knihu, jen u toho ale vydržet, to je můj zatím základní problém.
Sice jsem ještě prakticky nezačal nic psát, ale už se potýkám s problémem, mám-li to psát ve formě "jen pro sebe" nebo "pro Vás" ?!
Díval jsem se na ostatní blogy, některý jsou fakt zdařilý, jak graficky, tak po stránce obsahový. Některý maji fakt dobrý nápady a dokonce se už naše frajer, kterej svůj blog už i vydal knižně, to mne fakt dostalo, je asi dobrej. Holt komu čest, tomu čest.
Mám rámcovou představu jak by měl můj blog vypadat, leč s počítačem umim je tak uživatelsky a při některejch pokusech sem něco implantovat se to na mne zlobí, že obrázek je velikej a bůhví co ještě všechno, nebo se pokusim udělat nějakou grafickou změnu a když se na to podívám a nelíbí se mi to, už nevim kde to najdu a jak to alespoň dát do původního stadia, snad mi to nebude dlouho trvat a podaří se mi ten můj bar zařídit příjemně a pohodlně, aby se Vám tu líbilo a rádi jste sem chodili i když u mě nic nedostanete.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama