Hádka místo sexu

3. září 2005 v 2:07 | Skikuba
Dneska mám asi tu "deprézi",
nerad vnášim hnedka zkraje fungování baru špatnou náladu, leč chci se podělit a nakonec v barech se probíraj i "hořká" témata, neprobírá se tam jen sex, holky a politika.
Asi před měsícem jsme se s několika přáteli, podotýkám nejbližšími (a nebudu jmenovat, určitě to pochopíte), poněkud pohádali a mne tak nějak kolektivně určili tím zlým, ačkoli jsem hájil skutečnost a lidé kteří dokonce u toho byli, mlčeli a o podporu faktů jsem je musel požádat, místo toho, aby sami pomohli hájit pravdu.
Spíš to vypadalo, že kdyby to jen trochu šlo, navzdory pravdě by raději hájili toho druhého.
Zdá se že v některých případech je lidem jedno jak se věci mají, osobní sympatie, či něco jiného jsou přednější.
Nakonec se jeden z přímých aktérů podřekl a sám si tak svým argumentem podrazil nohy.
Moje žádost o podporu pravdy tak spíš byla oním negativním faktorem, který způsobil jakýsi odstup mezi lidmi, jež si do té chvíle byli velice blízcí.
Máme spoustu společných aktivit a zájmů a často se potkáváme a mluvíme spolu, ale cosi se změnilo - nejsem již zván k záležitostem které byli vždy kolektivní, nikdo nenabízí pomoc a ani ji nežádá, ačkoli to bylo do té doby naprosto běžné.
Dřív to bylo /ONI/: "hele jedeme tam a tam, nepotřebuješ svézt?"
Nyní: /JÁ/: "Nejedete dneska autem? potřeboval bych svézt ... jedeme, ale už jsme tu, jeli jsme sami."
Jsem velice zklamanej jejich chováním, záleží mi na nich, chtěl jsem si s nima o tom promluvit, ihned po incidentu, ale neměli zájem.
Že by přímá konfrontace mezi třemi stranami způsobila takovej poprask?
Nevím, nějak to na mne celý dolehlo, jen co jsme se zase po dovolenejch začali scházet a já na to zapomněl, oni zřejmě nikoli, asi jsem někde udělal chybu, páč v tom lítám sám.
A co Vy si myslíte ?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama