Modelky mezi regálama

16. listopadu 2005 v 20:33 | Skikuba
Tak jsem tu zase,
poslední dny jdou tak rychle, že se ani nestačím ohlížet.
Ale zato jsem pracovně děsně pilnej. Tak alespoň tohle šlape.
Nějak mi začínaj vadit lidi, prostě jich je moc a všude jich je mraky - vim že bych tim mohl urazit vlastně každýho kdo sem do mýho baru zavítá, ale myslim že to pochopíte.
V neděli už nebylo vyhnutí a tak jsme se mojí drahou polovičkou vydali na nákupy. No prostě se nedalo nic dělat a navštívili jsme hned dva hyper mega supermarkety. Takový kvanta lidí jsem fakt nečekal. Bylo to naprosto šílený. Modelky v nedělním oděvu kopírující poslední módu z časopisů se producírovali mezi regály jako kněžny a spíš to vypadalo že jsou tam na promenádě, než v obchodě. Za nima poslušně vykračovali "šampóni" s kohoutkem na hlavě a tvářící se děsně drsně páč maj boty jako jezdec rallye a koženou bundu á-la 60.US léta. Jóóó zapomněl jsem na růžovou košili :-))))
No prostě se šli ukázat a koupit si nějaký ty levný cetky domu co nikdy nebudou potřebovat, ale nový hadry ukázali a jsou spokojený.
Prostě nejsem dost "IN" a nedělám takový věci, přijdou mi ubohý...
Opovržlivě si mne oba poměřili a shledali, že vypadaj líp než já a tak jsem jim nestál ani za to, aby mi dali přednost do dveří za kterejch jsem vycházel.
Dík
 


Komentáře

1 Jája Jája | Web | 7. listopadu 2006 v 14:08 | Reagovat

Taky asi nejsem tak IN a cítím to přesně jako ty. Příjdou mi ubohý, ale pak se přistihnu, že se začnu cítít nejistě a dokonce OUT a mám z toho deprézi... Blbá, viď?

2 Darknesska Darknesska | Web | 2. prosince 2006 v 19:52 | Reagovat

Takoví lidi dokážou dost zkazit náladu... Myslím si, že na oblečení by se nikdo neměl ohlížet. Je to snad jedno jestli někdo nosí značku nebo ne, ne? A docela to i nechápu, takový to vytahování že někdo má lepší hadry než ten druhej. To naprosto nesnášim. Nejradši bych ty lidi poslala někam!!! Chápu že je to třeba nezvyklý, když jde někdo v černym oblečení s černě nalakovanejma nehtama, ale proč se o to zajímají ostatní? Proč maj potom blbý řeči? To je to samý jako kdyby někdo šel např. jen v růžový...

3 skikuba skikuba | 11. ledna 2007 v 14:49 | Reagovat

Jájo, blbá ne, jen to na každýho občas padne, jelikož jsi pro ostatní vobyč Plebejec, stejně jako já

Daknessko:to je fakt, zkusíme to někde navrhnout, ať choděl celý v růžovym :o)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama