Fakt den na pytel...

1. prosince 2005 v 14:17 | Skikuba
Ráno jsem vstávat sice nemusel, ale chtěl jsem si přivstat, že udělám nějakou práci navíc, abych měl pak pokoj. Samozřejmě jsem vstával až v půl desátý a tak se aktivita nekonala.
Poslední dny se o mně pokouší chřipka, nebo podobnej nešvar, dopuju se paralenem a vitamínama, už mi bylo včera fajn a tak jsem si řek, že neni problém jít na trénink. Když jsem se probudil, měl jsem nos jak pátrací balón a sotva jsem dejchal, říkám si: "no - paráda, tak jsem si právě uhnal zánět průdušek", páč jsem sípal jako Sentinel. No nic hurá do firmy a vyvíjet nějakou aktivitu, byl jsem rád že jsem dokázal zazálohovat systém a odebral se zpět domu udělat uzávěrku. Prolejvám se tu čajema a mám sto chutí zalézt do pelechu a ne jet znova do firmy a coachovat to tam do sedmi do večera. Nevim jak to přežiju a navíc jsem večer společně se svojí drahou polovičkou pozvanej na jednu narozeninovou party s tim vědomím, že zítra MUSÍM vstávat v 6:00, paráda už abych byl v důchodu...
Budu sedět u svý chalupy někde na samotě u lesa, budu chodit na ryby a za barákem bude pole hulení, fantastický stáří ne?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama